Uwaga – strona w przebudowie! Przepraszamy za wszelkie niedoskonałości.

Szukaj
Close this search box.

Oferty pracy

Firma ECOLOGIC poszukuje osób na stanowisko:

INSTALATOR WOD – KAN

Zakres obowiązków:

  • zabudowa wewnętrznego wyposażenia separatorów i przepompowni
  • zaopatrzenie budowy w materiały
  • dostawa gotowego wyrobu do klienta

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży
  • wiedza o materiałach, stosowanych połączeniach
  • ukończony kurs spawania TIG, MAG będzie dodatkowym atutem

Oferujemy stały etat, pracę w młodym zespole i wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania.

Prosimy o przesyłanie ofert zawierających życiorys i list motywacyjny, pocztą elektroniczną, na adres:
za­brze­@se­pa­ra­to­ry­-e­co­lo­gic.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy  dla potrzeb  niezbędnych do  realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych  Dz. U. Nr 133  poz. 883)