Studnie wodomierzowe

Studnie wodomierzowe

Studnie wodomierzowe firmy ECOLOGIC przeznaczone są do zabudowy wodomierzy i armatury wodnej w przestrzeni podziemnej. Oferujemy bardzo zróżnicowany typoszereg studni betonowych o przekroju kołowym, prostokątnym, owalnym jak i również specjalnie dostosowanych do specyficznych wymagań odbiorcy. Studzienki wodomierzowe można z powodzeniem stosować w podjazdach, trawnikach bądź chodnikach.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie dlatego istnieje możliwość konfiguracji studni zgodnie z życzeniem klienta. Korpusy studni z tworzyw sztucznych produkowane są z utwardzonego polietylenu PEHD wysokiej gęstości metodą formowania rotacyjnego, co zapewnia im bardzo korzystne parametry użytkowo-techniczne (lekka konstrukcja, duża sztywność, tani montaż i transport). Studzienki takie powinny być lokalizowane poza pasami ruchu ciężkiego i być dostępne do odczytu wodomierzy.

Szczegółowe informacje dotyczące studni wodomierzowych firmy ECOLOGIC można uzyskać kontaktując się z naszym biurem.

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się. Więcej...